Kysykää mitä vain 13 vuotiaalta pojalta

Kysykää ihan mitä vain.
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Onks sul sixpack?

Äänestä

Oletko koskaan maksanut mansikoilla jotain tuotetta tai palvelua??

Äänestä

On, runkkailen siihen spermaa.

Äänestä

En ole maksanut

Äänestä

Olen säälittävä kiimainen pikkupoika joka etsii epätoivoisesti kavereita. Minulla ei ole penistä ja olen saatanan ylipainoinen.

2Äänestä

Niin on

Äänestä

Ihan paska

Äänestä
  • Niin radiomusako?

    Äänestä

  • Kiitos syvältä kyntävästä anaalilyysistä ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hotboy03 kirjoitti:

Kysykää ihan mitä vain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu