Skodan vioista vaikeneminen on kultaa

Ehkä kannattaa olla vastaamatta skodistille . Hänen aloituksensa kuivuvat vähin äänin. Olisi mielenkiintoista seurata tuota kehitystä!
Moni on odottanut jo vuosia skodan laadun kehittymistä,mutta valitettavasti turhaan.
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannatetaan, skodisteille ei kannata vastata. He ovat trolleja. Aloitukset ja vastaukset kuivuvat kokoon, kun kukaan asiallinen skodakriittinen ei vastaa skodatrolleille.

Äänestä

tökeröitä huojuvia homekippoja. omimmillaan itäblokin pellolla pöhisemässä.

Äänestä

Nii mut Audii, Mersuu, Bemarii, Opelii, Volkkarii.......

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Meluaa.ja.kusee.kengille kirjoitti:

Ehkä kannattaa olla vastaamatta skodistille . Hänen aloituksensa kuivuvat vähin äänin. Olisi mielenkiintoista seurata tuota kehitystä!
Moni on odottanut jo vuosia skodan laadun kehittymistä,mutta valitettavasti turhaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu