Fiat Marea weekend

Osaako tai tietäisikö joku mistä voi johtua kun jää välillä tuuletin päälle ja tänään oli akku tyhjä,johtuuko kelistä tai jäätyykö jotenkin...😧
3153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taitaa olla nesteen anturi viallinen....toinen voipi olla flektivika....ei olisi eka auto...

Äänestä

Tuuletin jää päälle siksi, että on perjantai eli koko viikonlopuksi, kuten nimi Weekend jo kertoo.

Äänestä

Paaliin koko fiat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isäpuoli kirjoitti:

Osaako tai tietäisikö joku mistä voi johtua kun jää välillä tuuletin päälle ja tänään oli akku tyhjä,johtuuko kelistä tai jäätyykö jotenkin...😧

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu