mun sydän halkee tästä ikävästä!
Aaarrgghh... en kestä. Kohta kuuluu vaan krrriiiittsss, tai pokss, tai kruntss...
Mistä apua?!
n>m
Aaarrgghh... en kestä. Kohta kuuluu vaan krrriiiittsss, tai pokss, tai kruntss...
Mistä apua?!
n>m
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei mistään se on lopullinen ongelma, joka ajoittain ampuu takaapäin.
Mulla on ihan sama tunne..
Vatsassa on koko ajan omituinen olo, ruoka ei maistu ja ihan kuin käärme luikertelisi sisälläni. Joko siellä on lapamato tai sitten olen rakastumassa.
Todella epätodellinen olo, olen menettämässä keskittymiskykyni enkä hallitse mitään niinkuin normaalisti. Hoperoiden hoidan yksinkertaisimmatkin asiat mm. kaupassa käynnit.
Ainut syy miksei sydän ei halkee on se että pystyn estämään liikaa ajattelun hänestä johtuen siitä että hän on varattu paitsi silloin kun näen häntä ja kun eroamme.
Olo on oikeasti käsittämättömän hirveä ja tästä pitäisi lähteä viikonlopun viettoon jonka tiedän olevan tuskaa koska en voi olla varma milloin häntä näkee.
Siis...mitä vittua oikein tapahtui?
Elvytyshoito auttaa.
Millane elvytys??
tänään se viesti niin soitan sulle sitten illalla.
snap cracl n pop niinkuin siinä muromainoksessa :)
Ei, tuo on ihan liian pikkusievää. Kyllä se on ihan kunnon rusaus mikä kuuluu, kun sydän halkee ikävästä.
Onks kellää jesarii??