Tällä palstalla tarkoitan. Meidän mietteet ja kertomukset vuosien ajalta tutkitaan ja tutkimuksen pohjalta on koko palsta kuin pulmunen konsanaan. "Kuin vesilintu lahdella käy ylle veeden pii'innan" tekisi mieli laulaa, mutta kun ei voi,eikä saa. Laulutaitonikin on kyllä jo rajoittunut
Kyllä palsta nyt rauhoittuukin ku ns. maxmoderoijat huolehtivat putsplankista.
Kyllä palsta nyt rauhoittuukin ku ns. maxmoderoijat huolehtivat putsplankista.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Saadaan sitten lukea tutkimuksen tulosta jossa meidät karsinoidaan dementikoiksi tai miksi hyvänsä kunnia maininta voi jäädä saamatta.
Onhan tässä työsarkaa jos se jotain kiinnostaa, aihepiirejäkin kosolti, ikäryhmmät on vain pieni osa no odotan mitä kuuluu vai tarvitaanko torvensoittajaa että kuuluu!
Paljon on myös asiapohjaisia aiheita, sain täältä erääseen tekniikka ongelmaan tosi pian apua ja vielä jälkeenkin päin juteltiin miten helppoa on kun saa hyviä neuvoja.
Ootamme mitä kaikkea saavatkaan kokoon.
Oota vain. Kohta on SUPO ovellasi sisään rynnimässä jos olet yhdenkin poikkipuolisen mielipiteen ValtaHerroista esittänyt. Jokohan sitten heräisit?
Miksi olla aina vain negatiivisia ja pelokkaitakin.
Ellei mitään olisi tapahtunut, olisin ottanut yhteyttä oikeusministeröön ja ihmtellyt Allersin toimia.
Lähes valtaisa palsta suurin tuloin mainoksista. Toiminta ollut ihan hälläväliä, niin kuin kaikki tietävät.