VILLE VALO KÄNNISSÄ ASIA-KEIKALLA?

OLIKO TOSIAAN NÄIN VAI NÄYTTIKÄ VAAN? MEINAS KAATUA USEAMMAN KERRAN..
61037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mikä muoti tää nyt on että pitää esiintyäkin kännissä?? Onneks en ollu siellä:D

Äänestä
  • Ei se mitään muotia ole. Rokkimiehet on kautta aikain esiintynyt juovuksissa.

    Äänestä

...oli kännissä. Eihän Ville ole koskaan selvin päin esiintynytkään.

Äänestä

Heppua haastateltiin telkkariin juuri ennen keikkaa- ei kännissä - jännitti vaan.

Äänestä
  • suora lähetys!

    Äänestä

Ville on tyypillinen orastava alkoholisti, joka vielä pystyy pari vuotta jatkamaan tuota rataa ja sitten on jo loistava tulevaisuus takanapäin.
Sitten paheneva kierre - kuolema tai jumala - uusi alku ja ehkä mahdollinen paluu.
Näin se käy - mutta kukaan ei voi nyt auttaa - asia on täysin ja vain ainoastaan Villen käsissä!
Apua löytyy, vain jos hän sitä itse haluaa!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PATE 67 kirjoitti:

OLIKO TOSIAAN NÄIN VAI NÄYTTIKÄ VAAN? MEINAS KAATUA USEAMMAN KERRAN..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu