hyviä baareja?

moi! ollaa lappeenrannasta käymässä ja haluttais tietää et onks tääl jotai käymisen arvosia baareja? ollaa kaikki 18 vuotiaita... kiire!!!!!
4963
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei riitä ikä mihinkään varteen otettavaan baariin tai kerhoon... Takaisin venäjälle vaan. Menkää Palatsiin.

Äänestä
  • Sääli, että mun pitää aina välillä käydä siellä Turussa, kun siellä sikiää sun kaltasia idiootteja.

    Äänestä

Viikolla Prima (hienoin) ja Forte (halvin) kannattaa 18-vuotiaiden katsastaa. Viikonloppuna on tyydyttävä Marilyniin ja Moccaan.

Äänestä

myös The CLUB on erittäin kiva. Ainakin silloin ku on täys. Sinne on kyllä ikäraja 21, mutta jos oot 18 täyttäny ja naama miellyttää pokea pääset puhumalla sisään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suikkis kirjoitti:

moi! ollaa lappeenrannasta käymässä ja haluttais tietää et onks tääl jotai käymisen arvosia baareja? ollaa kaikki 18 vuotiaita... kiire!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu