ihan omaan käyttöön, sillä puute on kova eikä kynttilä enää riitä.
Olen keski-ikäinen vasemmistolainen feministinainen, reilusti ylipainoinen enkä mikään kauneus kuningatar.
Olen keski-ikäinen vasemmistolainen feministinainen, reilusti ylipainoinen enkä mikään kauneus kuningatar.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tyypillinen, vielä kaapissa oleva rasse, olet kuitenkin! :D
Pahasti ottaa perisavaaja päähän.
Näkee siitä kun heti vastaa.
kuli mitalako -pätkä pitkä mähö -kuiva syylänen matonen -tautinen kaikilla mausteilla viritetty vuotava sylykäsijä -vaiko mitään puhumaton letku
malleja löytyy
Onko se toppi eronnut kun hakee uutta matua?
Hypnotisoijut pilun räplääjäs vehestämään kuapalle.
Ei kun kukaan ei huoli sitä.
Töpillä on kaikki kadoksissa, sekä elämä että miehet.
Sekoboltsi se on.
Kauankos liekas näitä ruakintapileitä jatketaan, tämähän on aivan hävytöntä omalta kansalta riistää ja näitä toimetomia passata voi teitä hukaamattomia.
En ikinä ottaisi mamumiestä, suomimies on paras.
Niinhän sen pitäisi ollakin, kukin ottakoon niin monta kotisomalia kuin pussi kestää. Voi tulla kyllä aika kalliiksi mutta onhan se sen arvoistakin. Varakkaimmilla olisi kokonainen pataljoona komeita ja nuoria uroksia ja köyhät surkimukset joutuisivat tyytymään yhteen vaivaiseen hirviön näköiseen kuvatukseen. Kummasti siinä kevenisi valtion velkataakka, kun kukin elättäisi omat kotimusunsa.
http://mvlehti.net/2016/12/06/hyvat-tarkoitusperat-ja-tuhon-tie-jolta-ei-ole-paluuta/
Paskha on paskhaa, vaikka sitä kuinka kääntelisi. Ja aina käänneltäessä
se haisee.
Perseenavaaja lehmä yrittää, vaan ei saa.