Jos hän nyt tulisi

luoksesi. Mikä näky häntä kohtaisi?
674
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

siro mutta kova luuvitonen, ja terävä kengän korko tulijan nivusiin.

Äänestä
  • huh....

    Äänestä

  • juuri niin, oikeastaan yksi toinen tee hiukan mielessä, keskusteli aamulla kolmen kaverin kanssa (yhtenä päivänä)

    Äänestä

Surullinen itkuinen aikuinen nainen. Kämppä niin ja näin.

Äänestä

Yksiö joka on sisustettu keittiöstä ja kylpparistä turkoosilla. makkari&olohuone yhdistelmässä on puna/beige/kulta sisustus. Jouluvalot ikkunoissa ja muutama kynttilä ja pöytäliina jouluisesti jo laitettuna.

jos yllätyksenä tulee niin pyyhe mulla on nyt päällä kun kävin tuossa lenkillä ja sitten suihkussa...

Äänestä

Olavi virta wikipedia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KissanHyppy kirjoitti:

luoksesi. Mikä näky häntä kohtaisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu