oikeasti ikävä ja siksi soitin vaikka en olisi saanut :(
Anteeksi mutta mulla oli
Typeräolin
1286
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Saat soittaa, aina! Tänään en ehtinyt vastata.
soittamasta mutten mahda mitään sille etten välttämättä osaa varautua ja toimia oikein yllättävissä tilanteissa. mielestäni kuitenkaan sellainen draama joka tästä on syntynyt on mielestäni hieman ylimitoitettua.
Olisko mun vaan parempi poistaa koko numero ja jättää sut kokonaan rauhaan.
mä oon kyllä ollut kokoajan ihan mukana tässä ja halukas kaikkeen mutta oon vaan ollut aika ihmeissäni siitä mitä tästä kehkeytyi. eli tarkotan tätä palsta draamaa jossa on tullut kaikkee sanottua itsekin kun luullut että kyseessä oli vain joku vedätys. olisi sääli jos nyt poistaisit sen. nyt kun osaisin varmasti olla eritavalla.
Et ollut typerä,huomasin puhelun vasta myöhemmin enkä tunnistanut kyllä numeroa mutta se jäi siihen,pitäskö nyt laittaa txt?
Mikä puhelu, en ole saanut yhtään puhelua enkä kyllä odotakaan keneltäkään. Yksin oleminen jatkuu niin kauan kunnes töissä on täysin hiljaista.
Tottakai pitää soittaa jos on ikävä. Ikävästä saa kertoa ja juurikkin sille ketä ikävöi eikä kirjoitellen tänne palstalle missä se ei tavoita kohdetta. Miksi pitäisi anteeksi pyytää?
Ellei ole lähestymiskielto päällä virallisesti asetettuna.
Valitettavasti kapula oli äänettömällä
😉☹☹
Kenelle soitit koska mulla yksi numero
kenelle?
Eräällä jota kohtaan minulla on aika ristiriitaiset tunteet.
riitele itsesi kanssa,;) Riitele vaikka sen kanssa jolle soitat.
Voisi riidellä kumpi on parempi; aurinkoinen kesä- vai talvipäivä.