Sarjamurhaajalla lokoisat olot Australiassa
Toolittlecontrol
464
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Pitäisi auerskankin päästä jo jouluksi takaisin linnaan, viihtyi siellä niin hyvin. Ei ikävää siivousta, ei ruuanlaittoa, ei pyykinpesua, ei kukkien kastelua...Mikä sen lokoisempaa kuin kaltaistensa virpi buttin ja kumppaneiden joukossa täysihoidossa.
On se kumma kun noille musuille täytyy olla erikoiskohtelu vankilassakin, sen kun kuolisivat nälkään jos ei tavallinen ruoka kelpaa. Suomessakin pitäisi mustalaiset ja kaikki vangit laittaa pakkotyöhön elantonsa eteen edes kerran elämässään.
Ei kai tuossa Ulvilan jutussa ole mistään sarjamurhaajasta edes kyse.
Lieneekö sellaisia Suomessa olemassakaan? Tai ainakaan vapaana?
On sarjahukuttajaksi epäilty ainakin.
Mikä se oli se yksi vanhusten hoitaja? Oliko se sarjamyrkyttäjä vai mikä se oli joku nyykoppi. Etsivä löytää.
Useampikin tappanut monta omaa lastaan, oululainen peräti 5 jos oikein muistan. Joku vanhempi tapaus tappoi kai kymmeniä toisten lapsia, wikipediasta löytyy jos jaksaa etsiä.