Meillä oli kesätöissä sellainen vetävän näköinen punatukkainen siivooja. Hänen nimensä oli Riikka ja hän oli yhden pikkupomon tytär.
Riikka oli parikymppinen eli mua viitisen vuotta nuorempi, pikkainen nainen. Oltiin muutaman kerran baarissa juteltu ja tanssittu hitaitakin ja muutama suudelma vaihdettu mutta sen pidemmälle ei oltu koskaan menty.
No yhtenä maanantai-aamuna menin huoltolaan ja Riikka oli siellä siivoamassa. no jäin juttelemaan siinä ja rupesin kyselemään oliko hän ollut baarissa ja oliko väkeä kun en itse ollut viikonloppuna viihteellä.
Riikka sanoi että olihan hän ollut ja väkeäkin oli ollut mutta huonot oli ollut tarjonnat. Sanoi vielä siihen että tästä kylästä ei hyviä miehiä enään löydä.
Mä sanoin että etsit väärästä paikasta. Riikka kysyy että mistäs pitäisi etsiä? Mä vastaan että vaikka täältä tehtaalta. Riikka naurahtaa ja istahtaa mun viereen ja sanoo että tarkoitanko itseäni. Ehkä tarkoitankin sanon.
Riikka menee oudon näköiseksi ja katsoo mua suoraan silmiin. Samantien hän nojaa eteenpäin ja suutelee minua. Minä suuteleen takaisin kun samalla tunnen kuinka "pikkuveli" osoittaa heräämisen merkkejä.
Siirään käteni Riikan reidelle ja hän siirtää kätensä mun niskalle. Nostan kättäni ja hieron Riikan takamusta. Riikka kuiskaa että olenko koskaan haaveillut seksistä tehdasalueella. Vastaan että olen valmis mihin vaan.
Riikka nousee, ottaa kädestäni kiinni ja lähtee kävelemään kohti vessoja. Ahtaudumme wc-koppiin ja lukitsemme oven perässämme. Istun alas istuimelle ja Riikka istuu syliini housuissa jo täydessä iskussa olevan kaluni päälle. Ohos, täällähän ollaan jo valmiina toteaa Riikka tuntiessaan kaluni takamustaan vasten.
Riikka nousee ylös ja menee lattialle polvilleen ja aukaisee haalarieni alimmat napit ja kaivaa kaluni bokserien alta esille. Kaluni on kohtalaisen isokokoinen ja kun se ponnahtaa koko komeudessaan pystyyn näen Riikan kasvoilla innostuneen ilmeen.
Riikka ottaa kalustani kiinni ja rupeaa rauhallisesti runkkaamaan sitä. Tunne on aivan fantastinen ja kun Riikka rupeaa nuolemaan terskaani niin meinaan räjähtää samantien.
Kesäsiivoojaa vessassa
Sorvari.
4
17626
Vastaukset
- ystävällinen
ja pysyt siellä sorvin ääressä?
Älä kirjoita tänne yhtään riviä enää...- ystävällinen
ja pitäisit turpasi kiinni? Eikö äitisi opettanut, että jos sinulla ei ole mitään hyvää sanottavaa, niin on parempi pysyä hiljaa.
- zotzot
ystävällinen kirjoitti:
ja pitäisit turpasi kiinni? Eikö äitisi opettanut, että jos sinulla ei ole mitään hyvää sanottavaa, niin on parempi pysyä hiljaa.
Etkös osaa vastaan ottaa kritiikkiä?
- Sorvari.
zotzot kirjoitti:
Etkös osaa vastaan ottaa kritiikkiä?
Osaan ottaa vastaan kritiikkiä. En ole tuo joka vastasi tuohon kritiikkiin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.2782593Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."772443SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis512182Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj671844- 1201618
Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis591544- 1341396
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin731288Auta mua mies
Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.871099Olet kiva ihminen
En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli761089