Nyt vähän valoa iltaan

Miksi niin vihaan sinua. Sinä teet niitä susilapsia sun muita pikku elukoita. Tiedät miten käy lopulta sinulle ja nyt pikapusu niille. Terveisin Isäsi.
599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Russakoilleko?

Äänestä

Susilapsia?!

Äänestä
  • Paska tämäkin. Ole se napkins akka, ilman sitä a:ta.

    Äänestä

Susilapsi, susiparinlapsi (avopari). Vanhanaikainen nimitys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arvaapa_miksi kirjoitti:

Miksi niin vihaan sinua. Sinä teet niitä susilapsia sun muita pikku elukoita. Tiedät miten käy lopulta sinulle ja nyt pikapusu niille. Terveisin Isäsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu