Defender löysi haitakkeen

siittä tuli ilmoistus ja poistoilmoitus.

Mutta kun käynistin koneen se on jääny käynistyslooppiin, alkulatauskuva tulee mutta sitten boottaa uudestaan.

Onko windows 10 pelastettavissa?
760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Harran jumala, voiko noin käydä että defender.... :D
No mutta näköjään vituiks sen poisto kuiteskin meni!

Äänestä

Linuiks vajakki trollaa.

Äänestä
  • Mee sää Penalti sinne trolli blogilles!

    Äänestä

Valitettavasti en osaa auttaa tässä asiassa.

Äänestä

Tossa+kun+luin+noita+muita+kirjoituksia+testeistä,+niin+8+%+huitelee+viruksista+suoraan+sisään+defenderistä+huolimatta!

Äänestä

Iltalehdet, muu media hohoi! Jättiuutinen
Windows defender löysi viruksen!

Äänestä
  • Risti seinään, kuin se oikeen sen teki?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spardage kirjoitti:

siittä tuli ilmoistus ja poistoilmoitus.

Mutta kun käynistin koneen se on jääny käynistyslooppiin, alkulatauskuva tulee mutta sitten boottaa uudestaan.

Onko windows 10 pelastettavissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu