Kerro miksi vihaat tai inhoat vanhempia miehiä

Hauskasti-kävi

Luin äsken viestin jossa 24 v. karhu kertoi, ettei voi sietää vanhempia miehiä Kerrotko oma kantasi jos vihaat niin miksi ja jos pidät niin mikä niissä Sinua kiehtoo. Kerro myös oma ikäsi ja ikähaarukka joiden kanssa saattaisit olla tekemisissä. Tästä tiedosta voisi moni vanhempi mies ottaa oppia ainakin jos kuuluu niin, jotka eivät kunnioita nuoria ja tunkeutuvat väkisin heidän seuraansa.
Muistan jo monia monia vuosia sitten jossakin homojen tanssipaikassa, että eräs vanhempi kaveri - 40-50 v- juoksi koko ajan nuoren -20 v- perässä tuntitolkulla. Näki minun ihmettelen katseeni ja tokaisi minulle, että et sinä tolla konstilla täältä ketään nuorta saa ellet käy päälle.
Se oli minun luontoani vastaan ja minä kyllä lähdin yksin ulos ja pahus peijakas se kaveri lähti kuin lähtikin se nuoren jätkän kanssa ulos ja iski silmää minulle. . Eli väsytti nuoren komea jätkän ja korjasi sadon.

3

171

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rietasgay

      Nojaa mä en ole koskaan inhonnut vanhempia miehiä. Nykyään olen itsekin jo 40 mutta en kakskymppisenäkään. Johtuu kai siitä että kun olin 15 liikunnanope joka oli 59 ja eläkkeen kynnyksellä hiukan kosketteli.. Ihme kyllä en ihan täysin kuitenkaan ymmärtänyt mistä kyse ja siks en osannut edetä ja jäi väliin järisyttävä kokemus nuorena ja kullinkipeenä! Siitä jäi tällanen positiivinen trauma mitä sen jälkeen yritin korjata.

    • 31vhomokundi

      Mann Streetillä esimerkiksi käy vanhoja homoja jotka kännissä kourii haaroista lupaa kysymättä. Todella ärsyttävää ja huonoa käytöstä. Nämä vanhat homot kuvittelee että se on hauskaa. Ei todellakaan ole.

    • Antaisin heida nauttia koskettelusta ei siina mitaan. Ruotsin laivalla kerran juopunut nainen teki samaa, annoin hanen nauttia minuutin. Fine.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1389
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      771
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      715
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      88
      704
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      638
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      144
      636
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe