Raittiina tänään

Tämän päivän pyhitän syömiselle, piereskelylle ja paskantamiselle. Litra piimääkin kohta juotu ja hyvin jytisee.
Paskalla käyn saunan jälkeen, kun on peräaukko ensin kunnolla vetristynyt saunan lämmössä.

5

170

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokenut_koproIogi

      Kuulostaa oikein hyvältä lauantailta, tsemppiä raittiuden tielle!

      • Haukan

        Stemppiä.

        Audi A1 1.4 tdi


    • Ai että kun teki sauna hyvää, ja kunnon tortut pönttöön siinä saunomisen välitauolla. En kauhoitellut. Kokista juon vaikka kaljaa ja viinaa riittää. 2 viikkoa selvin päin.

      • Haukan

        Kiva kuulla. Stemppiä!

        Fiat Alto


    • ensimmäinen.vuorokausi

      Auttaiskohan löylykauhaterapia myös tupakoinnin lopettamiseen. Nyt on semmoinen oikein levoton olo ja ulisen sekä vingun nikotiinintuskissa. Ehkä raivoikas kauhoittelu rauhoittaisi edes vähän?

      Kylmis on kyllä kova dude kun alkoi polttamaan tupakkaa nelikymppisenä (kylmiksen kielellä 25 vuotta, kylmishän on oikeasti 25vuotias)

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      347
      1297
    2. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      763
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      55
      758
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      735
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      663
    6. 47
      634
    7. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      631
    8. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      60
      623
    9. 57
      618
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      46
      576
    Aihe