Virranjakajasta uudelleen

Eli oikeinkirjoitettuna. Missä vaiheessa virranjakajan kannen ns. nastat ovat niin kuluneet että kansi pitää vaihtaa?
1212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kun rapsautat sen palaneen "karstan" niistä nastoista pois niin ura ei saisi olla milliä syvempi, noin arvio.milli on jo paha.
vaihda samalla uusi pyörijä niin kansikin kestää sitten kauemmin.näissä osissa ei kannata säästää. kunnolliset osat säästävät bensassa itsensä pian takaisin.sama juttu ilmanputsarin ja tulppien kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


virta kirjoitti:

Eli oikeinkirjoitettuna. Missä vaiheessa virranjakajan kannen ns. nastat ovat niin kuluneet että kansi pitää vaihtaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu