Joillakin ihmisillä joilla elämä ei ole ihan kohdillaan on valtava tarve saada huomiota. Eilen n. klo 24:40-23:46 oli tällainen onneton "hyökännyt" suomi 24:tanssikeskustelu sivustolle ja kaivanut vanhoja keskusteluja esiin. Teon tekijä ei huomion hakuisuudenkaa nimissä jättänyt itsestään kuvaa eikä muuta tietoa. Ilmeisesti tämä teko on itsessään antanut suuren tyydytyksen. Epäily kohdistuu tiettyyn henkilöön, mutta siitä ei vielä anneta enempää tietoa, tutkinta jatkuu.
Keskiyön aikaan
EppäilystäEpäillys
21298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Painovirhe kelloajassa 23:40-23:46.
Tekstiä korjattu klo 7:29.
Minulla on ainakin hyvä alibi.
Olin tansseissa, enkä räpeltäny puhelinta. Tällä aikavälillä tanssin monen naisen kanssa, eikä suomi24 käynyt edes mielessä.
Oli se hyvä kun pystyin kieltäytyyn,enkä lähtenyt hemasevan naisen asuntoautoon kello 21.15
Eipä siinä hommassa varmaan olis mennykään keskiyöhön
Hyvä kun sinulla on tuo alibi, tutkinta helpottui huomattavasti😊.
Mää panin kooko yön
Tuossa on kirjoitus virhe joten hyvin epäilyttävää. Luulen kuitenkin, että näit unta ja aamulla unen tokkurassa teit tuon kirjoitus virheen joten et ole epäiltynä. Kaikki tanssi ihmiset ovat tämän ulkopuolella koska kuuluvat tasapainoisiin ja sosiaalisiin ihmisiin, ei tarvitse täällä himmastaa.
Mä paikkasin poikani haaroista revenneitä pillifarkkuja ja mietin että on tullut vissiin äitiinsä .Tosin mulla repee alushameet ## parketilla.
Poika ei tanssi lavatansseja, joten mietin että missä noi oikein on revenneet.
Mietin sitä vieläkin####
Pari yötä panin ei sovi mun aika tauluuni.
Minä se olin, ja jatkossakin kirjoittelen mitä sattuu ja tapahtuu. Jos ei kelpaa niin jättäkää lukematta. Tutkikoot ihan rauhassa, jos saavat selville kuka oon niin soittakoon niin sovitaan treffit niin voidaan pitää turpakäräjät.
Kirjoittakaa "pieru", niin lukijanne tulevat paremmalle tuulelle! Kokeilkaapa vaikka?
PRÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖT!!!!!!
Teitä pieruja riittää ja ei kyllä naurata.
itse olen saanut 50 naista tänä vuonna ei pitäis puhua puutteesta olen polkenut kuin vanhaa mopoa. mutta ihmettelen miiksi nainen lähtee tansseista naisen mukaan "lesboja" vai mitä, jörröä on tarjolla.
Ai ollaan lesboja kun lähdetään naisen mukaan. Kuljetaan tansseissa yhtämukaa siis samalla autolla. Oletko kuullut sanaa YSTÄVÄ ja jos olet niin tiedätkö mitä se tarkoittaa? Huomaa tuon "haukirannasta" nimimerkin junttiuden. Siinä on syytä tarpeeksi miksi tansseista ei saa naisseuraa, tahdotaan fiksuja miehiä. Onhan niitä siellä varmasti mutta ne "kemiat" ei kohtaa.
Johan on ajatukset nimim. Eikö 50 naista ole samalle miehelle tarpeeksi tansseista samana vuonna.Itselleni riittää on siinä kemiaa ollut tarpeeksi. En vaan ymmärrä miksi lähdette naisten seurassa pois tansseista kun miehet ovat tanssittaneet koko illan. Minun ei tarvi lähteä,ystäviä tulee ja menee ei tänne ketään jää poimi herelmät kuten minä.TAHTOISIN TAHTOISIN!!!!!!!!!!!!!! SOITA tämä piisi ja ajattele minua edes kerran.Siis minulta lähtee mälli kuin hauki rannasta kokeillaan.
Minulla on mies tuohon tarkoitukseen omasta takaa. On taitoa ja kykyä ja kemiat pelaa osaa kohdella nasta niin kuin naista kuuluu kohdella. En voisi edes ajatella tuollaisen junitin mukaan lähteväni. Tansseista en koskaan lähde kenenkään mukaan, tanssin ja nautin hyvistä viennistä ja sitten kotiin nauttimaan laadusta.
Tekopenis ei ole sama asia kuin mies,pieni ero eikö niin.Luuletko näin harhoja.
Hankkiudu hoitoon.
Antakaa lukijoillenne tilaisuus eli hetkinen aikaa keskittyä kirjoittamaanne p i e r u un, muotoilemalla se mahdollisimman helppolukuiseksi.
Muut poltti tupakkia, Veera Ruohoa.
Toiset päihtyi pontikasta, Anneli Kiljusta.
Muut olivat saaressa, Emma Karilla.
Toiset olivat perheellisiä, Petteri Orpo.
Toiset rakensivat muurin, Stefan Wallin.
Muut asui talossa, Tapani Töllissä.
Saksalaiset tuhosivat Rovaniemen, Anneli Lapintien.
Muut pyyhki paperiin, Ilkka Kanervaan.
Katso ruusulinnassa kaksi kertaa viikossa olitko juuri sinä.