Bailut saunassa

Kävin kaverin luona viikonloppuna. Kaikkien piti käydä alasti saunassa? Onko se yleistä?

7

917

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kasvain

      On. Saunassa kuuluu olla alasti.

    • Kaveri lähti ekana saunasta. Mä jäin niiden muiden kanssa sinne yksin. Ne halus pestä mun selän.

      • Miten tämä eteni? Jos ei mitenkään, niin ei haittaa.


      • Pesi ja pesivät paljon muutakin.
        Mentiin sitten lopulta yläkertaan. Kaveri oli sielä katsomassa videoita. Se selitteli jälkikäteen että ne oli pyytänyt sitä tuomaan mut sinne niille saunomaan kun sen vanhemmat olivat poissa. Mä kuulemma tykkään sellaisesta. Ei se sanonut millaisesta enkä minä kertonut sille.


    • hhhheee

      Saunominen on yleistä vain jos sen jälkeen saa juoda Muumi-pillimehua ja syödä nakkeja ketsupilla. Muuten se on epänormaalia toimintaa.

      • Nakkeja sain syödä. Meni vähän ahmimisen puolelle.


    • Pojat lämmittää saunan melkein aina bileissä. Tiiän että parilla kertaa siellä on ollut tyttöjäkin saunomassa niiden kanssa, mutta en sinne kenenkään oo pakko lähtee jos ei halua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      60
      3081
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      133
      2746
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      189
      2677
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      197
      2317
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      125
      1760
    6. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1189
    7. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      85
      979
    8. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      185
      925
    9. Mitä tekisit ensimmäiseksi??

      Jos hänet näkisit kahden kesken!!
      Ikävä
      44
      839
    10. Kievarin pöydät

      Minkä helvetin takia kievarissa on laitettu pöytä laulajan taakse. Siellä huutavat nuoret niin että et omaa ääntäsi kuul
      Suomussalmi
      15
      802
    Aihe