tähän..Satutit liikaa.
Anteeksi, en pysty
eituumitäänn
12152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
kyllä pystyt :)
Pystyt. Usko itseesi!
Ei se haittaa koska en odota mitään. Saat tehdä elämälläsi ihan mitä itse haluat.
Sähän olet ylimielinen tyyppi....
"Saat tehdä elämälläsi ihan mitä haluat".... onks se joku ylimääräinen juttu? Eikä ihminen/hän muutenkin saa tehdä elämällään mitä haluaa, ilman sun lupaa jos olisi kanssasi?
Luulin että välittäisi?
rääväsuun ideologiaa ))
saat tehdä elämälläsi mitä haluat >>> totta hiivatissa saa vai sultako vieraalta äijältä sen pitäs tulla kysyyn mitä saa tehä ja mitä ei. ?? tällä hoolla on tainnu palsta viedä käsityskyvyn kokonaan koska luulee viestin kun viestin olevan itelleen.
Eipä tuota saa tehdä elämällään mitä haluaa. Täyttä paskaa. Taas viestin moderoitu pois.
Jaksaminen on kortilla.
ja vastailla tyhmyyksiä vieraille ihmisille, mua ihmetyttää nää jokka valittaa jaksamisen puutetta mut ei osata panna konetta kii.
että tietää millainen on ollut koska vastaa tuollaiseen aloitukseen.
Et voi koskaan tietää mistä jaksamisesta on ihmisen kohdalla kyse.Ihme tuomion pasuuna.Ihminen saa kirjoittaa.
Teethän itsekin niin.