hävytön *

rouvaksiko

En ole neitsyt. Olen 25 vuotias nainen ja en ole koskaan saanut tyydyttävää seksiä. olenko lesbo? Olen alkanut fantasioida vanhemmasta miehestä. Sellaisesta joka on yli 50 ja vatsakas ja jolla on aviorengas sormessa. Hän ottaisi minut ja heittäsi mällit sisälle ja Huh. En ole huora mutta jotenkin tuntuu siltä, että tämä ei olisi oikein.

5

432

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Duraselli-67

      Tä..Ett ole saanut orgasmia,,kyllä siihenki keinot on..Jos fantasia on vanhemmasta herrasta,niin kyllä heitäkin on jotka tykkää nuoremmista.Ja kyllähän sitä nuoremmasta tykkää,kun on piukka pillu.Jos ei ole montaa synnyttänyt,,vaikk aika nopiaa se palautuu ennallensa..Oletko posliini vai tupsu..maistuis lipsiä.Noh puutteessa elän vaikk ei olekkaan sormusta,,,mies 50,sporttinen,..vaikk valuttaisin sinut tyhjiin,,,mikäli haluat,,,kirjoita,,mistä päin olet?

    • sexmasin

      Kaikilla on varmaan erilaiset mieltymykset seksin/ erotiikan suhteen ja oma mieltymykseni olisi nuorehko nainen jolle saisin kiusoitella pikkuhiljaa hivellen ja suukotellen ylhäältä alas päin edeten nautinnon täyteisen session käyttäen käsiäni ja huuliani sekä kieltäni alkulämmittelyssä .
      Lopuksi yhdyntä eriasennoista samalla vieläkin hyväillen ja suukotellen rintojasi ja kaulaasi

    • Olen valmis tulemaan tapamaan sinua ja antamaan kunnon seksiä pitkään ja monipuolisesti

    • LöytyyhänMeitäUkkoja

      Kyllähän meitä vanhempia, seksin suhteen kokeneempia miehiä löytyy. Osaamme siis ottaa naisen tarpeet huomioon, vaistoten jo pienestäkin vihjeestäsi mikä juuri sinulle toimii.. Emme ole enää ns. minuuttimunia, vaan puhtia löytyy kunnes sinäkin saat mitä tulit hakemaan. Kestävyyden lisäksi joillakin yksilöillä riittää puhtia moneenkin "erään" samana yönä ja innostumme siis varsin helposti, varsinkin kaltaisesi vasta kukkaan puhkeavan ladyn suloisessa tiukkuudessa. Kylläpä tekisi taas nuorempaa naista mieli,...

      Ehdottomasti siis meitä rengastettujakin löytyy, mutta emme ole välttämättä kovin helppoja saaliita, nuoruudestasi huolimatta. Eli riippuu mitä on tarjolla.. Kuten varmaan itselläsikin on tiukat kriteeerit millainen herrasmies kelpuutetaan leikkimään kanssasi..

    • Äkkiäkaljaa

      Mitä lesbo - ja vitut. Saisit avokämmetä poskille ja niskaperseotteella sängylle mahalleen. Hame ylös, sukkahousut kinttuun, paljaan perseen lämmittäisin remmillä ja panisin takaapäin sekä pitäisin tukastasi kiinni. Mällit sisälle ja saisit nuolla kullin puhtaaksi. Sitten komentaisit sut hakamaan jääkaapsta kaljaa ja pitämään turpasi kiinni.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      102
      9629
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      76
      4957
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      55
      4702
    4. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      9
      2431
    5. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      0
      2130
    6. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      105
      1652
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      45
      1458
    8. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      57
      1391
    9. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      51
      1387
    10. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1306
    Aihe