Kun miehellä liian pieni

http://www.mtv.fi/lifestyle/tunteet/artikkeli/miksi-vaitatte-ettei-koolla-ole-valia-naiset-vastaavat/6020962

Miehen elimen koolla todellakin on väliä!!! Pikkunakkiset voi tyytyy nypytteleen sitä värkkiään!
16214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Kokemusta vain yhdestä. uskoisin, että useimmat silti haluavat hyvän miehen pienellä nakilla, kuin narskun isolla lenkillä.

Äänestä
  • hyvä mies pienelle nakilla, huhhheijjaa joku pahasti mättää akassa joka tollasen combon haluais ;D ;D

    Äänestä

  • hyihelvetti kirjoitti:

    hyvä mies pienelle nakilla, huhhheijjaa joku pahasti mättää akassa joka tollasen combon haluais ;D ;D

    Kirjoitat kauniisti, järjenvalo.

    Äänestä

Voi sua, mietipä elämääsi vähän iäkkäämpänä, niin ei se seksi ja kalun koko ole elämän tärkein asia olitpa sitten mies tai nainen. Vain pippeliinsä ja sen tarpeen tyydyttämiseen keskittyvät ihmiset näkevät asian noin. Mut entäs sitten kun ei se ei enää pelitäkään, niin mitä jää jäljelle?

Äänestä
  • nii joo, sitten kun äijäl ei enää ota eteen edes sinisellä napilla, niin eipä sil välii olekkaan onko sillä jalkojen välissä yhtään mitään. Sama sitten vaikka olisi se pikkanen nypy siellä. Naisilla sen sijaa homma toimiii 100 vuotiainakin jos haluja riittää.

    Äänestä

  • naisetvoittaaaina kirjoitti:

    nii joo, sitten kun äijäl ei enää ota eteen edes sinisellä napilla, niin eipä sil välii olekkaan onko sillä jalkojen välissä yhtään mitään. Sama sitten vaikka olisi se pikkanen nypy siellä. Naisilla sen sijaa homma toimiii 100 vuotiainakin jos haluja riittää.

    Miehet voi saada lapsia satavuotiainakin. Mitenkäs naiset? Saattais se sunkin reikä olla muutenkin melko kuiva 100 vuotiaana.

    Äänestä

  • Kuulkaapas tuskin sitä 100 vuotiaana on edes fyysisesti niin hyvässä kunnossa, että onnistuu yhdynnässä. Seksikin vaatii hyvää kuntoa. Toisille vaan tuo seksi tuntuu olevan elinehto nro 1, mut kun vanhenee tai ongelmia ilmenee seksielämässä, niin mitäs sitten? Eikö se ihminen merkkaakaan enää mitään ja yhdessäolo hänen kanssaan, eikö tosiaan olla muuten yhdessä kuin seksin vuoksi.

    Äänestä

  • Eimikäännautinto kirjoitti:

    Miehet voi saada lapsia satavuotiainakin. Mitenkäs naiset? Saattais se sunkin reikä olla muutenkin melko kuiva 100 vuotiaana.

    koeputkihedelmöityksellä ehkä, sata vuotiaalla äijällä kun ei sula enää edes sokeri suussa, niin miten kuvittelet että siitä kuihtuneesta nypystä enää pelikalua sais millä lapsen siittäisi!!!

    Äänestä

Ehdan lutka kirjoituksia. Seksifriikki. Bimbo.

Äänestä

Ei minullakaa mini ole kun se kokoonsa saavuttaa. Mutta onko aloittajalla jalkovälissä saati päänupissa mitää muuta kun alapaineista ilmaa?

Äänestä

Oliko sillä? Semmosesta jää paha mieli. Ymmärretään että panee vihaksi.

Äänestä

Täällä oli kuva siitä hevosenmulkusta. Se on varmasti jättimäisyydessään vaan ap kaltaisten bimbojen mieleen. Sairas horo !

Äänestä

Outo ketju. Tela jyrää kaiken alleen. Pakenen poteroon.

Äänestä

Yksi pieni elefantti marssi näin, aurinkoista tietä eteen päin.
Koska matka oli hauska niin,
pyysi hän mukaan yhden yhden kaverin.

Äänestä

Ihmettelen, miten joitain akkoi tällä palstalla ottaa vatipäähänsä tällaset aiheet??? Jos maikkarin miehen tekemään kyselyyn naiset rehellisesti vastaa että koolla tosiaan on väliä, niin miten tänne palstalle on eksyneet kaikki vatipäisimmät seksinvastaiset akat??????????

Äänestä
  • se tarkoittaa sitä, ettei kannata olla niin vatipää, jotta uskoo kaikenmaailman lehtijuttuja ja kyselyjä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


IsommastaIloaenemmän kirjoitti:

http://www.mtv.fi/lifestyle/tunteet/artikkeli/miksi-vaitatte-ettei-koolla-ole-valia-naiset-vastaavat/6020962

Miehen elimen koolla todellakin on väliä!!! Pikkunakkiset voi tyytyy nypytteleen sitä värkkiään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu