Prostituutio Saksassa

Janne2000

Prostituutio ja bordellitoimintahan on Saksassa laillista ja aika moista meininkiä se on suomi-pojalle kun ensi kerran pöllähtää vaikka Artemiksen bordelliin!

Tässä olisi hyvä linkki vinkki jos haluaa tsekata Saksan aikuisviihde paikat: http://de.wikisexguide.com/wiki/Hauptseite

Ei muuta kun kaupunki infoa tiirailemaan!

Saksan kielellä, mutta hyvin ymmärtää!

2

7381

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 2018pi

      Saksan bordelleissa palvelutaso vaihtelee suuresti.
      Kaupunkien välillä on myös suuria eroja.

      Frankfurtin bordellit ovat kovaa huijausta, kolmessa kävin ja yhdessäkään ei tyttö hoitanut hommaan loppuun vaan hääti ulos. Kadulla tyttöjä ei ole.

      Berliinissä puolet paikoista on ihan hyviä, Venäjää puhuvat naiset ovat olleet luotettavia ja ystävällisiä, Romaniasta tulevat ovat aina jättäneet homman kesken tai muuten haluttomia palvelemaan . Kadulla tyttöjä jonkun verran mutta osa ei tee töitä itsenäisesti.

      20-40e, enempää ei pitäisi maksaa.

    • Reiseleiter

      Jos tarkoitat Frankfurtin Bahnhofsviertelin tyttömestoja, ihmettelen kokemuksiasi. Olen vuosikymmeniä käynyt niissä paikoissa enkä koskaan ole moista kokenut, mutta en ole koskaan mennyt ikääntyvän venakon luo vaan max. parikymppinen kaunokainen on ehdoton edellytys. Jos ei sellaista ole löytynyt, sitten seuraavalla kerralla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      326
      9101
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      83
      5638
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      333
      5160
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      73
      3602
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      3
      3042
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      60
      2426
    7. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      4
      2382
    8. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      7
      2308
    9. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      113
      2276
    10. TTP avajaiset

      Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja
      Haapavesi
      40
      2173
    Aihe