Crack nhl 2005

Miten toi crackin käyttö tapahtuu? ihan askel askleelta jos jollain on aikaa kertoo? Mistä sen saa? Mitä sille pitää tehdä ja minne asentaa? en tajuu muutenkaan näistä koneista mitään joten jos joku jaksaa selittää niin olen kiitollinen!
21051
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei pahalla mutta opettele käyttämään konetta ensin kunnolla ja perehdy sitten vasta kaikkeen tuollaiseen

Äänestä

Kopioi sieltä missä crack on ja liitä sinne missä peli sijaitsee. Yleensä peli on asennettu c:\program files/jne ja etsit pelin .exe tiedoston sijainnin ja liität sen siihen ja kone kysyy korvataanko aikaisempi tiedosto ja vastaat kyllä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


repe kirjoitti:

Miten toi crackin käyttö tapahtuu? ihan askel askleelta jos jollain on aikaa kertoo? Mistä sen saa? Mitä sille pitää tehdä ja minne asentaa? en tajuu muutenkaan näistä koneista mitään joten jos joku jaksaa selittää niin olen kiitollinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu