Kuinka ehdottaa seksiä?

Kuinkaseksiä

Kuinka voisi hienosti ja hellävaraisesti ehdittaa kaverille seksiö. Kaveri siis nainen!

8

1134

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jbbjbjbj

      Jos et suoraan viitsi kysyä niin heität sen jotenkin herjalla sopivan paikan tullen. Riippuu myös kuinka syvä kaverisuhde on ja kannattaa varautua että lopputulos voi olla myös kaverin menetys.

      • sdfdfsdfs

        Meneppä ny sinne psykiatrin luo niin se opettaisi sinulle uusia lauseita.


      • djkdcujd

        Työntäkää psykiatrin kanssa kimpassa löylykauhat perseisiinne kaappihomot


    • sses

      No miten hyvästä kaverista on kysymys ratkeaa saatko seksiä vai et. Jos on pelkkä kaveri suhde, eli nainen on yksi jätkä jätkien joukossa ja "signaali" seksiin puuttuu niin et saa. Silloin saat korkeentaan turpaan. Mutta jos tunne on molemminpuolinen sitä pildee saat. Jos todella hyvä kaveri niin kerrot, sopivan tilaisuuden tullen, että tekis mieli pildee ja jos ei sitten anna niin ei suutukaan.

    • Myösmies

      Kysymys kuuluu: haluatko olla juuri häneen kans, vai käykö kuka vaan, myös kaveri?
      Jos kuka vaan käy, niin parempi unohtaa se sexijuttu, kaveri on enemmän väärti kun seksi.
      Jos se on just se että haluat hänet, niin tarina on toinen, kaverisuhde tulee muuttumaan anyway. Ihan nätisti ja sopivalla tavalla voi semmoista kysyä.

    • mahtisont

      Kysy vaan jotta "pannanko menemään vai mennäänkö panemaan":))

    • Kysy_fantasiasta

      Minä kysyin että haluaisitko toteuttaa seksifantasiasi......siitä se keskustelu lähti ja illalla olin sitten sidottuna sänkyyn pehmeillä naruilla ja lopputulos oli juuri se mitä halusin, eli sain kunnon kyydit.

      • aaahahaaa

        Siis löylykauhan perseeseen


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      125
      6227
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      63
      5151
    3. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      72
      4290
    4. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      102
      3864
    5. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

      Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
      Maailman menoa
      13
      3632
    6. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      121
      3200
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      52
      2556
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2509
    9. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      90
      2258
    10. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      67
      2252
    Aihe