Pidät varmaan mua kamalana ihmisenä mutta ei tää mitää helppoa ole mullekaan :(
Ymmärrätköhän sä mua yhtään
olisikivatietää
21737
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Enpä tiiä yhtään. Mitä pitäis ymmärtää? Miksi pitäisin kamalana ihmisenä?
Jos olet ennestään tuttu niin en pidä sinua kamalana ihmisenä. Pidän sinusta hyvin paljon.
siis että et pidä kamala :) En haluaisi että olet surullinen. Haluasin yhdessä kanssasi tulla onnelliseksi mutta ei se taida olla mahdollista
Tuo yllä oleva ei ollut minulta, vaikka samansuuntaisesti ajattelenkin.
Olet nytkin täällä, koska en halua menettää yhteyttäni sinuun - mies.
Pelkään jatkuvasti, että sinulle tapahtuu jotakin pahaa. Tuntisin oloni sen jälkeen todella huonoksi.
Eikä sinulla ole vielä mitään syytä luovuttaa, et sinä NIIN vanha ole. Et ole mikään pappa.
Kivasti kirjoitat. Meinaako edetä, vai jäädä nykyiseen.
Pitäisi kuulla sinun/hänen ajatuksistaan ensin edes vähän
ihminen on niin vanha kuin itsensä tuntee.
Tottakai me kaikki täällä ymmärretään :)
Et voisi minua vähempää kiinnostaa, olet yhtä kiinnostava kuin kasa paskaa!
rääväsuuhoolla on taas ollu yövuoro.))
Jauhaa samaa paskaa päivästä ja yöstä toiseen.
voihan olla että säkään et kiinnosta sitä oikeeta ihmistä paskakasan vertaa.
Hyvää jouluviikkoa sulle ja joulua.
En pidä kamalana ihmisenä. Se varmaan johtuu sinun ja veljesi lapsuudesta monelta osin, ja perintötekijöistäkin - ja kasvatuksesta.
Mutta sinä et ole isäsi etkä äitisi.
Vaikutit olevan kondiksessa
Kaikki ei ole sitä miltä näyttää :((
Pidän kyllä, kai haluat kostaa kesäisen?
Silti kaipaan.
en halua kostaa
Pidän harvoja ihmisiä kamalina, kaikki me sitä varmaan joskus ollaan kun asiat oikein takkuaa mutta anteeksipyyntö on olemassa jos sitä haluaa käyttää. Mielessäni olevaa ihmistä en ole koskaan pitänyt kamalana ja tuskin sinuakaan aloittaja hyvä kukaan sellaisin ajatuksin ajattelee.
Ei kai nyt sentään.
Niin pidän sekoileva ja suutut herkästä. Et kysy rehellisesti mitä haluat tietää. Tiedän ettei sinunkaan puhtaat jauhot ole pussissa tämän asian suhteen. Ymmärrän että aikaan sain ehkä vähän sulle sekaannusta. Et vain osannut toimia oikein. Ei meistä olisi pitemmän päälle tullut edes ystäviä. Meillä elämä ja ne arvot niin erilaiset. Toki samaakin löytyi mutta ne taas eivät olleet totta. Sen nyt myönnän kun molemmat valehtelulla yritti hoitaa asian itseään näyttävän paremmaksi kuin oltiin. Ihastumista oli sen myönnän muttei muuta. Olen jo päässyt ylitse sinusta ja tiedän sinun täällä vielä "kirjoittelevan meistä" meitä ei ole eikä tule. Kun tämän hyväksyt helpottaa se sinunkin elämää.