Huijausta http://senso-duo-hoito.eu/

DuoSensoOnkohuijaus

Eikös tuon Senso Duo öljyn pitänyt sisältää tyytyväisyys rahat-takaisin takuun? Nyt DuoSensoHoidon sivuston palautusehdoissa kerrotaan että Duo Senso-pakkauksessa EI SAA OLLA KÄYTÖN JÄLKIÄ?? Lukekaa hyvät ihmiset alempana tällä palstalla oleva viestiketju Duo SENSO-tuotteista. Yhtiön pääkonttori on USAan rekisteröity yhtiö Delawaren osavaltioon joka on tunnettu ulkomaisista postilaatikkofirmoista, Googlatkaa vaikka. Yhtiön pääkonttorin osoitteessa näkyy googlemapsissa peltoa ja realtor-sivun mukaan siinä sijaitsee 4 huoneen omakotitalo???? Sinne rekisteröity muitakin firmoja. Firman väitteille Duo Senso öljyn vehnänalkiosta,soijaiduista ja jostain latinankielen nimestä ei ole mitään tieteellistä referenssiä tai perustetta!!!

Minäkin voin alkaa myymään 200 euron pientä purkkia kuten Duo Senso hoito joka sisältää vaikkapa tyrniöljyn, mustikkauutteen ja ratamouutteen sekä 20 kasvin seosta joiden olemme havainneet kasvattavan hiuksia!!!! Hinta vain 300 euroa 50ml pikkupullo. Ja tyhmät ihmiset ryntäisivät ostamaan. Kuvat voin kopioida hiuksista jonkun plastiikkakirurgin referenssikuvista kuten Senso Duo öljy tekee!!! HALOO HALOO nyt järki käteen ja luotettavien tuotteiden ostoon.

1

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pask--a----

      Miten tälläinen kuse--$-tus voi edelleen pyöriä?? Tuohon pitäisi kuluttajasuojan puuttua...ai niin sehän on vaikeaa koska firma toimii ulkomailta..oliko Puolasta?? Ja pääkonttori on rekisteröity USAan. Tehdään tästä esimerkki miten huijaustuote ristiinnaulitaan sosiaalisessa mediassa ja näillä palstoilla!!! Saadaan loppumaan selvät ku$etu$ firmat jotka laskuttaa luottokorttiakin monta kertaa!!! Tekikö joku rikosilmoituksen Senso-Duo-Hoito tuotteesta????

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      16
      3361
    2. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

      Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
      Ikävä
      20
      2006
    3. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1851
    4. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      1825
    5. Yksi "sometähti" vähemmän

      Ei tunnu missään.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      82
      1768
    6. Tuliko ikävä

      Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
      Ikävä
      26
      1572
    7. Saitko ne viestit

      Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
      Ikävä
      29
      1420
    8. Miten lasketaan?

      Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
      Haapavesi
      9
      1384
    9. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

      Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
      Ikävä
      36
      1357
    10. Hyvää Huomenta Rakas Neiti

      Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies
      Ikävä
      11
      1314
    Aihe