Saksassa matu taas ajeli rekalla...Koska suomessa ?? alkaa oikeasti vituttamaan nämä matut.
Rekka matut
6
334
Vastaukset
- jihaad-Ahmed
Matut vois jo poistua/poistaa suomesta. Google : Murkut.org
- kirkirkikr
Toivottavasti häivytte saatanan siat Suomesta teillä ei ole mitään tekemistä täällä muuta kun napata rahat valtiolta ,säälitää omat tutut jotka tekevät töitä ja elävät normaliia elämää ,muistakaa ette me laske teitä tähän paska porukkaan..
- Säyhvjlll
Joo vittuun vaan suomesta. Mitä meille kuuluu jos toisella puolella maailmaa ei osata pitää valtioita kasassa?. Islamin alaisuudessa on aina kärsitty. Annetaan humanitaarista apua ja vaikka sotilaallista koulutusta, mutta ei vitussa musuja tänne, älkää päättäjät olko lapsellisia!
- juhapedolesta
viestit joissa matuja arvostellaan tullaan poistamaan.
- RaiskariMAMUpartio
Suomalaiset poliitikot ja päättäjät saisivat alkaa hoitamaan SUOMALAISTEN ASIOITA !! Ei irakilaisten, iranilaisten, syyrialaisten, somalien..jne matujen. Vaan SUOMALAISTEN ASIOITA !
- Laqupiippu
Eikös täällä nyt aika hyvin kuitenkin asiat ole. Lakupiippujen ostoakin vahditaan, ettei vaan lapset alkaisi piippua poltteleen.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022236- 1041664
- 821337
- 1281333
- 1171236
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘611091Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis611067- 511027
- 36952
- 33824