Löytyykö porukkaa ketkä pelais ps4:lla mwr:rää? Jos sais suthkot vanhoja (16-40 ) vuotiasta porukkaa kasaan, S&D:tä ois hyvä pelata porukassa.
Call of duty modern warfare remastered
14
357
Vastaukset
Halo.
- 21e44
vitu jonne
Hanki kavereita.
No noinhan niitä voi saada. Vielä kun valitsee tuolta ikähaarukan yläpäästä, niin saattaa oppia vähän elämän viisauksia siinä samalla. :)
Oldie kirjoitti:
No noinhan niitä voi saada. Vielä kun valitsee tuolta ikähaarukan yläpäästä, niin saattaa oppia vähän elämän viisauksia siinä samalla. :)
Totta. Miten en tullut ajatelleeksi, että kommunikoimalla ainoastaan haukkuma- ja kirosanoilla voi saada kavereita?
EiEsup kirjoitti:
Totta. Miten en tullut ajatelleeksi, että kommunikoimalla ainoastaan haukkuma- ja kirosanoilla voi saada kavereita?
Ehkä siksi, että et ole osannut valita tiimikavereitasi oikein?
Vihollisten kanssa kommunikointi voi hyvinkin olla kertomasi kaltaista, mutta eihän siinä nyt muutenkaan mitään järkeä ole.
Jos oma tiimi haukkuu ja mesoaa, niin kannattaa juurikin vaihtaa sitä tiimiä. Ehkä jopa sinne ikähaarukan "maturempaan" päähän...
Hemmetin nörtti... kuka enää edes pelaa.
AIDS kirjoitti:
Aik noloo...
no mikäs siinä jos tykkää jostai pelistä... mitä se sun elämää haittaa :P
YTGhosti kirjoitti:
no mikäs siinä jos tykkää jostai pelistä... mitä se sun elämää haittaa :P
Ei mitään. Pelaan itse aika paljon.
- codisti
omistan kyllä ihan oikeassa elämässäkin kavereita enkä ole jonne, en juo energiajuomia tai muutenkaan riehu :D tämän takia etin vanhempia ihmisiä jotka pelaa, koska teillä äitien pullaposki jonnejen on joku tarve riehua :D pelaako oldie kun kirjotti noin asiallisesti? :)
- munpsnontuukka47
voin tulla originaali cod nelost ps3
- codisti
enpä omista enää ps3:sta ja muutenki ne servut on huonona siellä nykyää..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1393860Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3412993Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt91892Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa91635Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41089- 71944
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874- 44784
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23761- 65751