näistä merkeistä Ford Mondeo . Saab 93 . Citroen C5 vai VW Passat mallit olisivat sedan ja bensa vm: 2008-20011
Mikä olisi paras
16
293
Vastaukset
- EiNeOleAutojaMikään
Älä koske mihinkään noista mainituista.Kaikki on täydellisiä raatoja ja murheet vaan kasautuu jos johonkin noista sekaannut!
- spase
Niin mikäs sitten ?
- LoistopeliSitikka
C5. Uusin korimalli.
- SeonHyvä
Tälle puoltoääni. Toimii.
- vihjepalkkio
Passatti passaa ja muut on mosseja!
- jolleiahaluuongelmia
ihan viimesenä se passatti.
- Simplethebestt
Heh vain yksi Auto joukossa Ford !!!!! voi toki kokeilla onneaaan noiden muiden kanssa mutta siinä oppi tuleee kantapäänkautta.
- fyuiuiuk
One and only, Saab is the best.
- ymmärsitkö_yskän
Käytetyt autot ovat enemmän yksilöitä kuin uudet. Eli mikä tahansa noista merkeistä jos sattuu hyvin huollettu asiallisilla km-määrillä oleva soiva peli kohdalle. Merkillä ei niin väliä. -Kysymyksen asettelu oli väärä. Sama kuin kysyisi, ostaisinko hyvän vai huonon auton samalla rahasummalla.
- hynykkä
Tuunattu hyny, vetokoukulla! noilla kumeilla ei ole mitään asiaa tulla suomen teille on tosi littanat?
- Citikkaeiruostu
Jos samankuntoisia ja asiallinen huoltokirja ja pääset katsomaan alta, ettei ruostetta, niin oma järjestys olisi 1) Citroen 2) Ford
Ja jaettu viimeinen sija: paalattu ja saappi. - SitikanOttaisin
Halvimmat kilometrit noista, saat ostamalla 2008 mallisen C5 sitikan, 1.8 koneella.
Saattaapa se olla samalla mukavin ja lämpiminkin noista, sekä vastustaa parhaiten ruostumista.
Mikään noista ei ole täydellinen auto, joka olisi immuuni kilometrien tuomalle kulumalle. - fffffffffffff
Ainoo auto noista on Ford. En edes harkitsisi muita.
- Ononononononononononon
On se, nyt.
Mutta 10 vuoden päästä ford on ruosteessa ja masentavan näköisessä kunnossa muutenkin.
Sitikka ei. - ehkäpänäin
Sitikka ja saab saattaisi olla parhaat.Sitikka ylivoimanen mukavuudessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849