Lienee normaalia, että kiinnitykset pettää?
Mites pakoputki?
osss
8168
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ihan normia, siks ite piän nippusiteitä varalla(matka jatkuu)
Hoosiannaa huutaa hanuri ei se kestä liian suuria kaluja!
Kyllä täytyy sanoa että tuo OSSSSIN hulluus on jo aivan käsittämätöntä , että heppu jaksaa haaskata aikaa tuommoisen paskankirjoituksiin, . Aina sanotaan että maailma paranee kehittyessään mutta todettakoon että ennen hullut olivat suljetuissa laitoksissa ja nyt ne saavat palloilla vapaana. Ottaisin kyllä 50- 60 luvun takaisin jos tuo hullu saataisiin laitoshoitoon ,ja vaikka mulla asunto olis täynnä russakoita ,luteita ja täitä, kestäisin senkin kun vain tietäisin että tuo hullu höpöttelee omalla osastollaan vetaistensa joukossa !!!!!!!!
Hoi sie hassu Justusmies4852
Osuunko mie oikiaan jos sanon et siul on daaassia? Sie puhut nimittähin sillain,
Perinteinen Pertti Koivulaan uskonsa asettanut poloinen tämä justus4852. Rauha hänen liitoksistaan natisevalle dacialleen.
r- unohtui kommentistani !!
r? siis maininta siitä, että datsiat on kasattu Romaniassa nälkäpalkalla ja kaikki on vähän sinne päin kuin ladoissa ikään.
Mahoton hinta tollasessa rämpyttimessä, viidellä tonnilla vois ostaa uuden?