eeeeeeeeeeee

Vielä yksi. Aloin nauttimaan kun aloit vittuilemaan. En vedä lapaseen. Pidä lapases. ; )

Juhat, Jeret ja muut jiit hoitaa sinun lapasia. Muista olematta kastelemati ja pilkkaamati.

Hyvää Juuluo. Panopukkien ja pervojenjuttujen parissa. Hihih.
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Enpä ole veetuillut :( nytpä tuli mulle paha mieli bääää etkö sä tykkääkään bäää pusu jouluusi bääää hyvää jouluu sit bäääää

Äänestä
  • Se taisi olla sukkapillu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainut.laatuaan kirjoitti:

Vielä yksi. Aloin nauttimaan kun aloit vittuilemaan. En vedä lapaseen. Pidä lapases. ; )

Juhat, Jeret ja muut jiit hoitaa sinun lapasia. Muista olematta kastelemati ja pilkkaamati.

Hyvää Juuluo. Panopukkien ja pervojenjuttujen parissa. Hihih.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu