Varo tätä huijausta http://senso-duo-hoito.eu

onlinescam

Tässä palautusehdot http://senso-duo-hoito.eu Senso-Duo-Hoitotuote on täyttä huijausta kuten tällä palstalla monet ovat kirjoittaneet! Tuote lupaa sivuilla 60-päivän rahat-takaisin takuun jos et ole tyytyväinen, voit palauttaa TYHJÄN pullon, näin siellä sanotaan kun kopioimme tekstin suoraan:

"Koska tunnemme Vivèse Senso Duo Oil -hoidon sisältämien ainesosien vaikutusmekanismit, olemme varmoja, että tuotteen laatu puhuu puolestaan. Siksi jokaiseen pakkaukseen sisältyy rahojen palautustakuu. Mistä takuussa on kyse? Jos hoitotuote ei jostakin syystä vastaa odotuksiasi, voit hyödyntää rahat takaisin -takuuta. Riittää, että lähetät tuotteen tyhjän pakkauksen palautusosoitteeseen 60 päivän sisällä postipaketin saamisesta, ja valmistaja palauttaa rahasi."

ja sitten toisaalla sanotaan näin:
"Palautettavissa tuotteissa ei saa olla käytön jälkiä ja niiden on oltava alkuperäisissä pakkauksissaan. Tällöin Myyjä on velvoitettu palauttamaan käyttäjälle tämän tuotteista maksaman hinnan."

1

137

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • täytttähuijausta

      No täytyy aika tyhmä olla, jos tuolta edes mitään tilaa.

      Jos yleensä edes joku auttaa niin tuloksia voi odottaa aikaisintaan 6kk kuluttua.

      Mutta jo tuon sivuston lukeminen pitäisi laittaa hälytyskellot soimaan, koska kyseessä on 100% huijaussivusto.

      Eli tukka ei kasva, vaikka käyttäisit tuotetta 6 vuotta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      172
      4980
    2. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      62
      1585
    3. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      14
      1583
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      121
      1441
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      9
      1233
    6. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      93
      1046
    7. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      46
      1010
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      297
      932
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      178
      889
    10. Hinduille tiedoksi

      USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu
      Hindulaisuus
      279
      757
    Aihe