Taitaa olla kovassa nousussa tämä man candy. 😉 Yksin tämänkin päivän aikana on tullut parin tunnin sisään 100.000 katsomiskertaa eikä vain Suomesta.
https://youtu.be/L9ZbJrxloQ8
Cosmopolitan-tytöt kuolaa.
https://youtu.be/L9ZbJrxloQ8
Cosmopolitan-tytöt kuolaa.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Uuh. Pitää korkata skumppapullo...
Vähän kyllä huvittaa että vähän kateelliset suomalaisjätkät ja feministit ovat pistäneet videolle urakalla alapeukkua näin parin päivän aikana. Mutta kunhan sana alkaa leviämään pojannälkäisten tyttöjen kesken vähän kaikenkielisillä saiteilla, niin tilanne voi vielä muuttua, odottakaa vain...
Petehän on tuossa täsmälleen niin kuin niukkapukeiset ja öljytyt miesmallit pikkutuhmissa naistenlehdissä jossa kirjoitellaan neuvoja sänkytempuista.
Ja ei tuo mikään homohymni ole, kun sanoituksissa kuulee selkeästi sanan "tyttö". Eli tuossa laulaa miesmalli joka haluaa pesää. 😙
Kenellä käy kateeksi, jos lahjattoman laulajan pitää ruveta riisumaan ja tehdä pornoo, lahjakkaat laulajat ei tarvii riisuutua, on nääs se laulutaito, mikä vie pitkälle! Mihin tuolla alastomuudella pääsee, ei ainakaan saa kenenkään kunnioitusta.
PETE vois ottaa tästä mallia seuraaviin renkutuksiin.
https://www.youtube.com/watch?v=RFVvKCaqiSs
Falski... 😝😝
Alas on Parkkonenkin joutunut vajoamaan.
pete saa pillua ni paljon kuin kanki kestää ja kestäähän se kun on elämäjärvellä syntynyt
Lipevä kieli vaan yrittää suusta ulos Ällöttävää..
Toihan oli ihan kuin Teuvo Lomanin Helsinki City Boy...
https://youtu.be/VUnorcboKUo
Kyllä letkumiehet on ihan muualla
https://www.youtube.com/watch?v=ko7O5FVi29I
Nämä alastomana ketkuilevat äijät ja muijat eivät pitkälle pääse paljastelemalla per...ään, huommenna heidät on jo unohdettu, sori.
Elämäjärven kohdalla ohut otsonikerros?
Juu, on aika rohkea video, joka tuntuu osittain menevän överiks goldenshowereineen :),mutta kyllähän biisi on jäätävän hyvä diskojytke, jossa on mieleenpainuva hieno melodia. Lisäksi Parkkonen laulaa mielestäni ihan helvetin hyvin.
Jotain kuvottavaa tuossa oli...
Parkkosen laulutaidoilla ei voi kehua, mutta akkaa vaihtaa, kuin paitaa, onko kusi noussut päähän.
Tuossa videossa näyttää ihan mieshuoralta.
Pete on, hyväkroppainen, seksikäs mies.
Se ei tarkoita, että olis hyvä laulaja, porno- alalle ois kykyjä.
Ei todista ei, mutta kun se lauluääni sillä kuitenkin on, sekä esiintymistaito.
nimenoman sitä laulutaitoa ei ole, peseppäs korvat.
Jaahas, kuunnellaanpas laulatko paremmin kuin Parkkonen.
Minä en esitä laulajaa, niinkuin Parkkonen.
Onkohan Pete alkanut käyttämään steroideja, vartalo näyttää paljon lihaksikkaammalta kuin ennen.
mutta painaa alle 100kg.
enemmän niitä käyttää oikeasti isot möhömahaiset harteikkaat karskit äijät.
parkkonen on näihin verrattuna pikkupoika.
suomessa on muutenkin ukoilla laihuusbuumi nyt päällä.
"Pitää syödä kevyttä, olla kevyt, kaikki niin kevyttä lässyn lässyn"
ja istutaan toinen jalka toisen jalan päällä kuten naisilla tapana.
steroidien käyttö ei liity edes vyötärön paksuuteen mitenkään.
syöminen siihen vaikuttaa.
kukaan näistä fitness apinoista ei ole kunnon voimamies aineita nähneetkään..
saati kunnon syömistä.
Koska tämä originaali pihtiputtaan hottentotti tulee kaapista?
Kieltämättä Petellä on upea kroppa .
Pete näyttää lyhyeltä tulpalta ja on lyhytjalkainen. Vois ruveta painonnostajaksi, siihen vois lahjoja.
ihan järkyttävä itkupilli,häpäsee ihtesä aina.millon se on viimeks käyny suihkussa ku on ton värinen,ei ole oma väri.häpäsee koko suomen,suostuu joka ikiseen hömpötykseen et pääsee telkkariin.ei tajua et kaikki pitää sitä pilkkanaa,ihan pelle.jos tämä minun mielipide poistetaan niin se on rasismia.
Parempiakin laulajia löytyy.. mut ihan ok. Parhaimmasta päästä kuitenki suomen laulajista. Ja sexikäs.
No onhan se ihan törkeän kuuma. Kyllä jää pullataikinasuomimiehet kakkoseks. Ja ihana ääni. Tommosen kun sais;)
Voi olla ihana, mutta älä korota tuota lahjatonta vinkujaa, upeaäänisten suomipoikien parhaimmistoon. Eipä ollut Parkkonenkaan "kuuma", ennenkuin on kasvattanut pitkät hiukset ja ruvennut bodaamaan.
Parkkonen kuuluu kastiin , Maisa Torppa, Järvisen hottentotti silikonibimbo , ei ole mitään lahjakkuutta, mutta näytille on päästävä, alastomuus käy, kun ei ole muita lahjoja.
Eipä kuulunut Parkkosesta mitään idolssin jälkeen, koitti työnnäytyä vaikka mihin ohjelmiin, mutta kun alkoi riekkua alasti jossain videoilla, ihan kuin nämä silikonivajakkiämmät, niin johan on joka ohjelmassa ja joku akka parka vielä ylistää tyypin laulutaitoo, vaikka jäbän kyvyt on ihan muualla, kuin laulussa. miespuolinen maisatorppa.
jonninjoutava pulkannaru,laulutaidoista ei tietookaan,kuralammikosta nousseen näköinen itkupilli.ei voi edes sääliä,hävettää.
No ei sinne päinkään. Komea nuorimies, joten en ihmettele yhtään, kun herättää ilkeämielisiä mielipiteitä kolleissa.
nii säälittävää paskaa että pitäs kieltää.siis ainahan joistakin yritetään tekemällä tehdä jotain,mut nyt on menty mehtään ja pahasti.pulkannarukin on kovempaa tekoa.eikö joku vois kertoa hänelle totuuden,eihän itse sitä tule tajuamaan.ja te jotka hyvää hyvyttänne kehutte häntä koska luulette tekevänne hyvän teon ja oikein,te teette hänelle loppu peleis enemmän haittaa.rohkaiskaa ees suihkuun hankaamaan se lika pois hänen iholta ja hiuksista,en likaisemman näköistä ole koskaan nähnyt.
Surkeaa, kun keskuudessamme on kaltaisiasi henkilöitä.
nii on ei enää peteä,hyvä että olet samaa mieltä
Laulutaidoton hottentotti
Witun paska......
Pete on komeampi kuin Keekki ja kyllä Pete laulaakin paremmin kuin räppäri joka vaan juttelee musiikin mukana.
siis jos joku oikeesti pitää tota parkkosta laulajana tai muutenkaan yhtään minään "ihmeellisenä"nii varatkaapa aikaa tohtorille.sitä ei tiedä miten vakavasta sairaudesta on kyse.onku ois sammunut viikoks solariumiin eikä ois vuosiin pessy päätään.