BilQ-tutkimuksen tyytyväisyysindeksit Ruotsissa

BilQ-tutkimuksen tyytyväisyysindeksit Ruotsissa yksityishenkilöiden keskuudessa v. 2001

http://www.tuulilasi.fi/isokuva.html?kuva=203427&teksti=
3133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

autoltaan odota (kuten tojon omistajat yleensä) niin pakkohan siihen on olla tyytyväinen!

Äänestä
  • Kateus!

    Äänestä

  • HEH kirjoitti:

    Kateus!

    arvasit? Olen niin kateellinen teille joiden isillä on toitsut. Niillä on kiva vetää jonoja huonommilla keleillä kun niillä ei voi ajaa rajoituksen mukaan=turvallinen. Sisätilatkin ovat yleensä ainakin 2:ta luokkaa paremmat verrattuna euroihin ja melutaso, sisustus yms ovat ainaski 1000 kertaa paremmat! Miksi minulla ei voi olla japsia....?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TT kirjoitti:

BilQ-tutkimuksen tyytyväisyysindeksit Ruotsissa yksityishenkilöiden keskuudessa v. 2001

http://www.tuulilasi.fi/isokuva.html?kuva=203427&teksti=

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu