uskomattoman hauskaa ajanvietettä lukea katkerien sisäsiittoisten sadistiapinoiden "keskusteluja" ja sen sellaisia töherryksiä. Jatkakaa toki tämän turhanpäiväisen paskan jauhamista! Sielläkin jonkun st1 löysäkullin höyrymakkara menee väärään kurkkuun kun tätä lukee. idiootit :-D
Uskomattoman hauskaa
6
523
Vastaukset
- Ihastunut11
Onneksi on näitä todellisia intellektuelleja, joiden sanavarasto on laaja, ja he tuntevat luvialaiset hyvin. Toki he ovat muualta tulleita, muuten tuollainen sanavaraston laajuus ja elämänymmärrys ei ole mahdollista.
- Paskahousuja
En keksi mitään positiivista kirjoitettavaa tuollaisista juoruämmistä joilla on tenat housuissa ja ovat niin miehiä että. Hommatkaa itselle ihan oikeesti jotakin järkevää tekemistä ja jättäkää toisten ihmisten asiat omaan tietoonne. Olette yhteiskunnan pohjasakkaa, jonka yhteiskunta elättää,kerran kuussa paukahtaa tilille tonni rahaa jolla elätte,plus vaimon palkka. Olette oikeen turhakkeita.
- Tankkaamaan
Huvittunut pääsee vähemmällä kun jättää tämän palstan vallan lukematta. Huvinsa kullakin ja annetaan huoltoasemakulttuurin kukoistaa. En usko, että siellä kauheen pahantahtoista väkeä kummankaan on. Ja mitä sitten jos joku ns.juoruileekin. Se on kanssakäymistä ihmisten kanssa.
- EsittääTiikeriä
Psykopaatti-Satu, vanha kurttunen nahkapussi ei meikillä parane.
- kimmohiusmies
noin 8 litraa imuroitu keppanaa, muija suuttui jo 6 tuntia sitten ja poistu yläkertaan. no vieläkin on uskomattoman hauskaa koska md- levyltä peer gynttiä ny. HYVÄÄ UUTTA VUOTTA 2017 !!!!!!!!!!!!!!!!!! kaikille Alkuperäisille Suomalaisille.
- Kateelliset
Onhan sitä "huvittunut" katkera väkisinkin kun itsellä ei ole yhtään kaveria kenen kanssa mennä istumaan kahville. Ei tuollaisilla kusipäillä kavereita ollut edes koulussa niin vielä vähemmän aikuisena millä on lapsen mieli.
Sinulle ei vaimo anna rahaa kun ainoa nainen kenen tissiä olet päässyt puristamaan on oma äitisi. Joka valitettavasti kovan työn jälkeen sai sinut erotettua rintaruokinnasta 12 vuotiaana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain607502Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1232936- 1421776
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha651649Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1151458Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1671404- 1311153
- 76849
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko47802- 52745