oletko nainen soittanut

miehelle palstalta??
9211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ei palstalta voi soittaa

Äänestä

En usko näin tapahtuneen.

Äänestä

oletko soittanut palstaa hyödyntäen yhteystietojen hankinnassa??

Äänestä
  • Tossa ei ole mitään järkeä.

    Äänestä

en mutta palsta soitti minulle. Pelottava kokemus.

Äänestä

En oo soittanut. 😊

Äänestä

Mulla on täällä parit prepaid numerot ja ne ole puh.myyjien.

Jos olet niin miksi et vastaa rehellisesti? En suutu tai pahoita mieltäni? Oikeastaan olen sitä toivonut usein: )

Äänestä

Minä soitin muutama vuosi sitten esittääkseni osanottoni hänelle.

Äänestä

Olen soittanut aiemmin useastikin, mutta silloin oli kyse vallan muista asioista.

Joskus myöhemmin soitin myös privaatisti ja sen tulos ei ollut toivomani :'(.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaipaamallesi kirjoitti:

miehelle palstalta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu