Raiskaus ON Kidutusta

AntiSaatana

Tuli mieleen dokumentti, joita on tosin paljon, jossa mies selitti kuin suurta seikkailuaan vieraalla maalla - häntä jahdattiin, kidutettiin ja hän istui linnassa kaikkine vaivoinensa likaisesta vedestä.
- Ainoa hetki, jota hän EI nähnyt seikkailuna (josta kertoa jälkipolville), oli tilanne, jossa hänet RAISKASI kaksi vartijaa. - Tämä oli AINOA hetki, josta mies murtui täysin!

Miehellä ei ole edes kohtua RAISKATTAVANA, vaan peräreikä ja silti tämä on hänelle kidutuksista pahinta. (Ps. seksiriippuvaisten miesten "raiskaus"-fantasiat eivät TODELLAKAAN ole pakko-ottamista)

Mikä Saatanan Sadisti/Saatananpalvoja on Suomalaisen "Oikeuden" mielessä, tämän sanoessa vuosienkin kidnapatun ja päivittäin raiskatun ihmisen olevan KIDUTTAMATON tai VÄKISIN SIITTÄMÄTÖN??

"Mitäs olet tyhmä. Mitäs olet NAINEN. Mitäs olet trauma-potilas! ", vaikka loppujen lopuksi AINOA-MOTIIVI on: "Kaikki naiset on huoria!" - Klisee.

0

116

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

        Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
        Maailman menoa
        34
        1962
      2. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

        Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
        Maailman menoa
        165
        1890
      3. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

        Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
        Maailman menoa
        382
        1792
      4. Mies profiloin sinut

        Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
        Ikävä
        216
        1248
      5. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

        Ja selvitetään nämä tunteet?
        Ikävä
        92
        1123
      6. Kiantama kartelli

        Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip
        Suomussalmi
        34
        970
      7. Oletko ollut *ittupää

        Siinäpä se kysymys eli oletko ollut *ittupää hänelle? Miksi?
        Ikävä
        95
        765
      8. Kiantama oy

        Tämän päivän uutiset.....https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012036470.html.
        Suomussalmi
        15
        698
      9. Haluaisin nähdä ja tavata sinut mies

        Vielä tässä elämässä.
        Ikävä
        32
        674
      10. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

        Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
        Maailman menoa
        47
        665
      Aihe