Saako automaattilaatikolla varustetun Aven seisontajarrun ohjelmoitua jostain niin että irrottaa kaasua painamalla. Manuaalissahan otti kytkimestä ja vapautti seisontajarrun.
Automaatin käsijarru
Jskkai
4
246
Vastaukset
- C5Hdi163
Tottakai saa. Ainakin Sitikassa, C5:ssa. Vaihde päällä kaasun painallus vapauttaa käsijarrun, jos sitä ei itse paina napista pois. Menusta voi valita, meneekö jarru automaattisesti päälle pysäköidessä tai ei, yms.
- Avensis2015
Ei saa on toyota. Älä vertaa muihin merkkeihin. Avensiksen omistaja 11/2015
- Kdkk
Pitää vielä varmistaa huollosta. Kuulostaa aika uskomattomalta...ja helvetin typerältä. Kiitos vastauksesta.
- Turha.ominaisuus
Mihin tarvitaan automaatissa automaattista käsijarrua? Siihenhän jää jarru päälle kun vaihdevipu on P-asennossa kun vaihdelaatikko lukkiutuu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke462667- 1252020
- 901715
- 1621329
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?681260- 511147
- 691092
- 611066
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731039Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t32977