Tuleeko teille pornolehtiä kotiin?

Pattayan ukot kun on niin vanhan liiton miehiä, ollaan kansakoulupohjalta ja hanttihommissa, vanhoja kääpiä, juntteja jne. nin pitää kysyä että kait teille tulee vielä pornolehtikin kotiin kannettuna ja kestotilauksena ihan 80-luvulta saakka kun äiti tilasi rippilahjaksi?
8128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tulee ja pari kappaletta.

Äänestä

Kuukauden kohokohta heti kelarahan tulon jälkeen.

Äänestä

Tulee mullekin, ET-lehti.

Äänestä

Tottakai.

Äänestä

En viitsinyt lukea kun aloituksen. Onkopoika on taas yksin, äiti lähtenyt piriluukkuun jakamaan persettä ja jättänyt onkopojan kotiin.

Äänestä

Tammikuun erikoisnumeroa odotellaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aktiivilukijat kirjoitti:

Pattayan ukot kun on niin vanhan liiton miehiä, ollaan kansakoulupohjalta ja hanttihommissa, vanhoja kääpiä, juntteja jne. nin pitää kysyä että kait teille tulee vielä pornolehtikin kotiin kannettuna ja kestotilauksena ihan 80-luvulta saakka kun äiti tilasi rippilahjaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu