Elikkäs viime aikoina on jonkinverran sen jälkeen kun vetää vedot, tullut sellanen ihan kunnon humahdus, että tuntuu että se kaikki bupre menee kerralla päähän ja tätä en muista sattuneen varmaan koskaan pitkän käyttöhistoriani aikana. Tai en voi mennä vannomaan jotain yli 10v sitten sattuneita asioita, mutten ainakaan muista näin käyneen. Mulla on nyt samaan aikaan niskat ja selkä niin jumissa, että huimaa ja on puutumista, tää on siis ihan lääkärillä todettu niskaperäiseksi. Sitä humahdusta tulee kyllä hieman nokkienkin jälkeen, ei vaan yhtä vahvana. Hetken päästä olo on sitten ihan normaali. Voiko niskojen verenkiertohäiriöt vaikuttaa lääkkeen toimintatapaan tällä tavalla?
Subutex humahtaa kummallisesti
Pentti1988
055
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.