Hän on miettinyt

matkan varrella ja kertoi siitä. Ei ole koskaan ollut romanttinen, ei ole välittänyt suutelemisesta. Ehkä hän on aseksuaalinen ja pieni osa demiseksuaalia.
288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiko edes hellästä suutelemisesta,oikeassa tunnelmassa?

Äänestä

Tämä todistit ettet tunnekaan minua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muutenhyvä kirjoitti:

matkan varrella ja kertoi siitä. Ei ole koskaan ollut romanttinen, ei ole välittänyt suutelemisesta. Ehkä hän on aseksuaalinen ja pieni osa demiseksuaalia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu