Tajuuksä edes et joskus mulla on

sua ikävä vaikka sä olisit siinä n. kolmen metrin päässä. Mitenhän mä jatkossa selviän, kuolen varmaan ikävään. :'(
7515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mihinkä sinä olet lähdössä? Työpaikkako vaihtuu tai asuinpaikkako? Kannattaa kertoa tunteensa ja katsoa mitä toinen tuumaa.

Äänestä

Mikä muuttuu jatkossa?

Äänestä

Ota yhteyttä ennen kuin on liian myöhäistä.

Äänestä
  • Aaaapuva. Ei kai sinulla ole sitä tappavaa pilkkukuumetautia. Ei saa pelotella.

    Äänestä

Siinä on vielä kaksi ja puoli metriä liikaa väliä. Me juntit ei tajuta sitä.

Äänestä

Morseta hyvä mies.

Äänestä

Elä kuole. Lyhennä välimatkaa muutamalla metrillä ja katso mitä tapahtuu. ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


shell___script kirjoitti:

sua ikävä vaikka sä olisit siinä n. kolmen metrin päässä. Mitenhän mä jatkossa selviän, kuolen varmaan ikävään. :'(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu