Krabi thai village

Helmi 23. lähtö.
Muita perheitä samaan hotelliin?
7342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Moi, lähdemme samaan hotelliin perheen kera 14.2 eli samaan aikaan ollaan siellä..

Äänestä

Hei! Tulossa ollaan myös. Me ollaan Jyväskylästä. Ihan kiinnostuksesta kysyn, että mistä päin Lomailija18 ja Lomailija2017 olette? Tuntuu, että usein enemmistö on pääkaupunkiseudulta.

Onko leikki-ikäisiä lapsia mukana?

Äänestä
  • Savonlinnasta ollaan ja 9v tytär mukana

    Äänestä

  • Naantalista tulossa ja mukana tyttö 9-v ja poika 14-v.. :)

    Äänestä

Kiitos kun vastasitte. Nyt vaan pitää toivoa, että säät paranevat Thaimaassa.

Hyvää loman odotusta!

Äänestä
  • Sataa kuulemma kaatamalla sesongin loppuun.

    Äänestä

Täyttä aurinkoa jo neljättä
päivää....hotellikin hyvä 🌞

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lomailija18 kirjoitti:

Helmi 23. lähtö.
Muita perheitä samaan hotelliin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu