neljännenasteen yhteys

Tulisit ees käymään kamala ikävä vaikka tunnen sut koko ajan
5240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mä tunnen sut myös...en nyt pääse tulemaan.

Äänestä
  • Okei. Joo kun oot ollu kipee ymmärrän. Mua vähä vaivaa ku mulla alkaa arki taas ma ja sit vasta nähää

    Äänestä

vain pyydä...miten muuten voi tulla?

Äänestä

Tiedät kyllä miksen kehtaa tulla. Itsehän tämän sopan keitit. Vieläkö vonkuat on sulla vaikeaa. Pyydä kuule jotain toista.

Äänestä

Sinäkö yöllä ulko-ovea paukutit?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


spessuss kirjoitti:

Tulisit ees käymään kamala ikävä vaikka tunnen sut koko ajan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu