7oikean mehtärahat ovat olleet as.oy:n tilillä alusta sitä asti, kun storaenso ne sinne tilitti !
Kukaan ei ole kavaltanut niitä rahoja koskaan !!
Näin on asiat tollot !!
HAHAHAAHAHAHAAHAH
Kukaan ei ole kavaltanut niitä rahoja koskaan !!
Näin on asiat tollot !!
HAHAHAAHAHAHAAHAH
Vastaukset 19
Vanhimmat
Et sitten älynnyt näyttää tiliotetta niille parille papparaiselle!
Mikseivät kysyneet kirjanpitäjältä ?
Olivatko vähän tolloja ??
Se koera älähtää johon keppi kolahtaa.
Tompan ruma , narkomaanin näköinen akka on yksi parjauskampanjan alullepanijoista!!
Nyt se ruma akka haukkaa paskaa...
Vuoden vaihtuessa vaihtui vajakin parjauskohde ja jopa sukupuoli.
Tämä saatanan ruma , narkomaanin näköinen akka on jahdannut hallituksen jäseniä täysin perättömillä argumenteilla, jotka tilintarkastus totesi täysin vaille mitään pohjaa..
markkuli, mikä on seuraavan viikon haukkumisen teema? Voisitko jo nyt ilmoittaa? Viime viikko meni erästä rouvaa räkyttäessä. Jouluviikolla laitot jonkun miehen opiskelemaan. Kerro ihmeessä, mitä olet ensiviikolle ajatellut? Kerro vaikka kun ne moottorikelkat kurvasivat siitä As.Oyn pihasta? Tai putkiremontti?
Paskaako se sulle kuuluun??
HAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Eskimo keskeytti metsänhakkuut valehtelemalla Storaenson edustajalle, eskimo ohitti hallituksen ja toimi ilman mitään valtuuksia !!
Ohittiko oikealta vai vasemmalta,ei kai vaan ohituskieltoalueella,voe mahoton! Esko on tosi kuski eikä vikisevä neiti apukuskin paikalla!
Eskimo alkanut taas väkivaltaiseksi !
Hyökännyt asukkaan kimppuun ja lyönnyt asukasta sauvakävelysauvoilla !!
Eskimo valehdellut viranomaisille isännöitsijän ja hall.puh.johtajan mukamas kavaltaneen mehtärahat !
Se on saatananmoista valhetelua!!
Pelottaako Markku? BUAAHHHHAAAAHHAAA!!!
Mikä pelottaisi, sinäkö ??
BBUUUUUAHAAHAHAHAHAAHAHAHAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Tomppeli käyttää taas "markkuhirvonen" nimimerkkiä, kun on niin saatanan köyhä ettei omaa nimeään kehtaa käyttää !
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAH
Metsärahoja ei kukaan ole kavaltanut, vaikka eskimo niin valehtelee pitkin kyliä !!
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA
Hienoa, että isännöitsijä teki hyvät metsäkaupat ja näin saatiin As.Oy:n taseet voitolliseksi !!
eskimo sai valehtelemalla hakkuut keskeytymään ja näin ei kauppa toteutunut alkuperäisessä muodossaan. Nyt olisi vielä enemmän rahaa as.oy:n tilillä, jos eskimo ei olisi mennyt valehtelemaan Storaensolle !!
Saatanan eskimo !1
Eskimo saanut saatanasti tuhoa aikaan 7oikealla..
Missä kavalletut metsärahat?