http://m.motonet.fi/fi/tuote/401307/Maskisuoja-Skoda-Octavia-05-08 On se hurja ollut menekki kun katsoo tuota myymälä saatavuutta:) heheheh
Octavian maskisuojat myyty lähes loppuun:) hehhe
Skeidaocu
9180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
http://autotarvike.pohjanmaanpalvelut.fi/files/2012/01/auto.jpg Skodakeijon unelma
Skodamies pitää huolta itsestään ja autostaan, näin yhteistyö jatkuu vuosia ja vuosia iloisissa tunnelmissa.
Avensis vielä pahempi tilanne, kaikki loppuunmyyty joka liikkeestä, mutta tilaten saa joskus.
Lapualaiset veistäneet kirveellä tuon, eikö ole somempaa tarjolla?
Mieluummin laitan maskisuojan kuin kulutan tolkuttomasti bensaa. Vanhat Bemarit ovat kieltämättä lämpimämpiä kuin Skoda, mutta jatkuva tankkaus kylmäasemilla vaatii pitkät kalsarit ja kireän ilmeen sen lippapipon lisäksi.
Mikä tässä viimasuojassa nin kamalaa?
Ei kyse o merkistä.
mikään skeida ei ole edes maskisuojalla varustettuna lämmin. kylmyys falskaa kieroista ovista sisään. skeidan sepelimylly dieselit käy liian kylmänä ja niiden kone uupuu n 200 000 viimeistään kun länsidieseleissä kone kestää 350-600 tkm
Muistakaa sitten, ettette peitä tutkaa niillä maskisuojuksillanne, en tiedä onko Skodassa edessä minkäänlaista tutkaa, mutta monissa muissa autoissa on, eli maskissa pitää olla reikä tutkan kohdalla.
Melkeinpä skooda-jorgen kannattais ostaa kevytpressu ja sillä peittää maski ja illalla koko auto niin naapureilla sielu lepää. Ennemmin sitä vihreää lepattavaa pressua katselee kun harmaanrumaa itälinttaa.