Miesviha ja musta kumidildo

sekä Lieksan palstalla päivystäminen, nämä ovat feministisen vanhanpiian tärkeimmät asiat elämässä.

Nytkin näkee heti että koko viikonloppu on hänellä täällä mennyt, voi kysyä että missä ovat hänen ystävänsä?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tosi femakot vihaa miehiä.

Äänestä

Femakko on hyvin katkera, kun ei ole kellekkään kelvannut.

Äänestä
  • Se on se haju.Eihän sitä voi kestää kukaan.
    https://www.youtube.com/watch?v=jjwrZ1-WjsI
    Tv:stä tutut Riku Rantala ja Tunna Milonoff nerokkaan kokkausohjelman parissa.Mukana myös täyteläinen tuoksu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


surkea-elämä kirjoitti:

sekä Lieksan palstalla päivystäminen, nämä ovat feministisen vanhanpiian tärkeimmät asiat elämässä.

Nytkin näkee heti että koko viikonloppu on hänellä täällä mennyt, voi kysyä että missä ovat hänen ystävänsä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu