Sulka on mahdollisuus Martinalle

martinaaitolehtiofficial

Se olis tasan kuukausi helmikuun pyöräkisaan ja tänään on tullu suunniteltua treenejä tulevalle kuukaudelle.

Onko sulla ajatuksia tavoitteistasi tälle vuodelle?
Kesällä juostaan ainakin paljon ja nyt sulka on mahdollisuus lähteä mukaan
18799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

...lähden mun mukaan tavoittelemaan...

Äänestä

Mä inhoan Viiksi - Maraa. Hyi että se on järkyttävän moukkamainen kana. Se kun menehtyy kumi ja muovisilikooniensa ansiosta kivuliaaseen syöpään (mahdollisuuksia on) se poltetaan Ekokemin jätteenpolttolaitoksella Riksussa. #ttu #tana #kele #kumitsuhisee #pääontyhjä

Äänestä

Martina on kuitenkin kv-tason brändi.

Äänestä

onko lajeina yö juoksut ja syrjähypyt.

Äänestä

Jepjep. Yöjuoksusta ja syrjähypystä palaudutaan rattiryypyllä. Otettiin vain lasillinen, vaikka mittari muuta kertoi.

Jos ja kun mimmillä on lukihäiriö, niin voisi sitä pelkäämättä antaa tekstit jonkun oikoluettavaksi. Kuten Elleissä. Se, että l ja k menevät sekaisin näppiksellä vauhdilla tekstintynkää suoltaessa ei ole paha moka. Mutta teksteistä paistaa, ettei Maratiina lue niitä ennen kuin laittaa jakoon. Tai jos lukee, ei lue ajatuksen kanssa. Ehkä hektiseltä elämältään ei ehdi. Mutta luulisi mimmi kunnioittavan lukijoitaan edes sen verran, että kirjoittaa ymmärrettävää suomea.

Äänestä
  • MIMMI!!!!!!!!!!!!!! jo se on tartuttanut vanhan mummon pieruilta kuulostavan sanastonsa näille wannabe-tyrkky-tissi-bimbo-miss-Helsinki turhakkeillekin. Martti on vain niin mennyttä aikaa.

    Äänestä

Enkku ja ruptsinkieli kompensoivat suomenkielen virheitä.

Äänestä

Martinan huulet ja tissit ovat kuin jenkki purukumi, venyy ja paukkuu.

Äänestä

sulka on mahdollisuus mihin mitä mara osaa ei siten mitään matkii muita kun omat tiedot ei riitä ,ålkää antako rahojanne siihen keissiin ,,

Äänestä

Boikottiin kaikki firmat jotka tukevat Martinaa ja miss Helsinki kisoja
Miss Helsinki kisoja sponsaavat yritykset.

MESLEVI-FIT DIAMOND-IBERO-FINEART DIALAB-FOREVER-POKAALIPOJAT-HULLUPORO-CASALL-XSELL RETAIL-BULEVARDIN VIESTINTÄ-CREAMFRAME-VITA LIBERATA-VOIMARUOKA-DIAMONDCLINIC-A DASH FASHION-HAMMASLÄÄKÄRI SAKARI RÄSÄNEN-STOMA FORUM-E.LINDROOS-KARDASHIAN BEAUTY HAIR-PINKKIHEIDI-SALON MILAGRO-THE BUTIK-NATURADO.

Äänestä

Joko kohta lomalle Dupaihin?

Äänestä
  • Uupumisesta kirjoittaminen alkoi jo blogissa, joten melko varmasti pian ladataan akkuja jossain ulkomailla. Se on varma, ettei uudessa kodissa viihdytä. Mummu ja Esko ehkä hoitavat lapset. Pian on hiistolomakin.

    Äänestä

  • "hiihtolomakin"

    Äänestä

  • Martinallakkin ankkahuulet- ylähuuli törröttää ja sivuprofiili ankkamainen

    Äänestä

ankka huulet ovat rumat eikö se katso sivukuvaansa

Äänestä

kaakelit on kauniimmat kuin maran pärstä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sulka.on.mahdollisuus kirjoitti:

martinaaitolehtiofficial

Se olis tasan kuukausi helmikuun pyöräkisaan ja tänään on tullu suunniteltua treenejä tulevalle kuukaudelle.

Onko sulla ajatuksia tavoitteistasi tälle vuodelle?
Kesällä juostaan ainakin paljon ja nyt sulka on mahdollisuus lähteä mukaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu