Playa de las americas ?

Kannattaako lähteä maaliskuun alussa, millaiset säät?
4155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kannattaa,aina parempi ku suomess.

Äänestä

Kannattaa, 20 paremmalla mentiin, kiva paikka.

Äänestä

Nyt on ainakin koko talven sää suosinut. 22 paikkeilla näyttää nytkin olevan, joten toivottavasti. Koskaanhan ei voi varmasti tietää.
Mutta aina kannattaa lähteä!

Äänestä

Kertokaa paikasta :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aurinkoavaivettä kirjoitti:

Kannattaako lähteä maaliskuun alussa, millaiset säät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu